پناهجو دانمارک: عکس های جنایتکار خامنه اي را به آتش کشیدم + عکس


متن زیر در گفتگو با سامان رفیعی تنظیم شده است:


در ایران سالهاست که در تحت شدیدترین مشکلات و درد و رنج ها زندگی میکنم.


و من به شخصه مسئول تمام  مشکلاتم را مسئولین جمهوری اسلامی و مشخصا رهبر حکومت آیت الله خامنه اي می دانم.

 

saman-r.jpg - 71.90 Kb

آقای علی خامنه اي و دیگر سران حکومت اسلامی به عوض برطرف کردن مشکات مردم و مشخصا جوانان ایرانی، دائما به فکر دشمنی با کشورهای مثل آمریکا، و همچنین در صدد نابودی کشور اسرائیل هستند.


رسانه های جمهوری اسلامی در تمام وقت شبانه به تبلیغ و دشمنی با کشورهای مخالفین می پردازند در هر کجای شهر تهران شعارهای برعلیه دیگر کشورها و نابودی اسرائیل به چشم میخورد. و در عین حال جوانان بیکار و مثل یک برده و اسیر زندگی شان به گروگان ظالمان جمهوری اسلامی گرفته شده است.

 

saman--r.jpg - 41.72 Kb


از زمان فوت پدرم به بعد دچار مشکلات فراوانی در داخل خانواده و بیرون از خانه شدم و کار بدانجا رسید که امید من به داشتن آینده و فردای بهتر به ناامیدی کامل کشیده شد. جمهوری اسلامی به غیر از سیاست های جنگ طلبانه و خشونت هیچگونه برنامه کاری و رفاهی و امنیت برای ما جوانان ندارد.


و بارها شاهد بودم که چگونه جوانان محله توسط نیروها و چماقداران جمهوری اسلامی مورد توهین و بی احترامی و کتک کاری و زندان قرار می گیرند.


b.225.150.16777215.0.stories.eterazat.34122_138285299518715_100000117375574_410567_7455423_n.jpg - 7.19 Kb

 

من نیز چند مرتبه مورد فحاشی و ضرب و شتم و بازداشت و همچنین دادگاهی شدن و  شلاق خوردن قرار گرفته ام که عکس های شلاق زدن بر بدنم نیز موجود است و در فرصت دیگر مفصلا به دلائل شلاق و اجرای حکم توضیح خواهم داد.


و در آخر باید بگویم که برایم آتش زدن عکس خامنه ای نشان از خشم و تنفر من از علی خامنه ای و جمهوری اسلامیست. از نظر من و دیگر جوانان ایرانی یک دشمن مشتکر داریم که آنهم جمهوری اسلامیست و تا زمانی که جمهوری اسلامی بر سر کار است، زندگی ما جوانان ودیگر مردم سخت تر و سخت تر خواهد شد.


به امید روزی که شاهد سرنگونی جمهوری اسلامی و آزادی برای ایران باشیم.

 

سامان رفیعی

 

دیدگاهتان را بنویسید