پناهندگی قهرمان کشور و مربی تیم های ملی ورزش کشتی ایران به هلند

farazmand.jpg - 38.60 Kb

ویژه سایت پناهندگان ایرانی:

در روزهای گذشته علیرضا فرازمند قهرمان و مربی سابق تیم های ملی جوانان ایران با تماس با مدیر سایت پناهندگان ایرانی از خبر پناهندگی اش به کشور هلند خبر داد. مدیریت سایت پناهندگان ایرانی گفتگوي با این قهرمان ورزشی داشته است که خلاصه فوق در پائین نوشته میشود.


farazmand.jpg - 38.60 Kb

بر طبق گفته های علیرضا فرازمند، جان و زندگی ایشان مورد تهدید و در خطر دستگیری بوده است که ایشان وادار میشوند از ایران خارج شده و در کشور پناهنده پذیر هلند اعلان پناهندگی نمایند.


بر طبق اسنادی موثق از قهرمانی ها و افتخارات مربی گری ایشان در رده های سنی مختلف میتوان در مازندران و رده های تیم ملی میتوان به عناوین زیر اشاره کرد:


پنج سال نفر اول رده بزرگسالان مازندران

در رده سنی جوانان ایران نفر سوم

نفر سوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور

نفر سوم جام علی علی اف داغستان روسیه

نفر دوم انتخابی تیم ملی دانشجویان کشور

دو مرتبه نفر دوم المپیاد دانشجویان


امروز علیرضا فرازمند جدای از تخصشش در حوزه ورزش کشتی، خود را به عنوان یک ایرانی آزادیخواه میداند که بدنبال ایرانی آزاد که همه مردم کشور فرای باورهای دینی و شخصی و اعتقادی شان بتوانند آزادانه حق فعالیت داشته، و در قانون برابر باشند. همچنین این قهرمان ورزشی خواهان برابری قانونی و اجتماعی و فرهنگی زنان مردان است.


b.225.150.16777215.0.stories.fruit.zibish.jpg - 10.58 Kb

تائیدیه اصغر ثمر بخش رئیس هیئت کشتی استان مازندران در ارتباط با علیرضا فرازمند:

37688598_10216604114716635_4176723049590030336_n.jpg - 78.26 Kb


هم اکنون باور این قهرمان ورزشی این است که جمهوری اسلامی و دخالتگری قوانین اسلامی در قانون و مسائل فرهنگی و شخصی و سیاسی و غیره موجب شده است که امروز کشور ثروتمند ایران مبدل به یکی عقب مانده ترین و فقیر ترین کشورهای دنیا شود.


او معتقد است که جمهوری اسلامی تمام ثروت و منابع مالی کشور را به عوض تقویت و رشد زندگی مردم ایران و کشور ایران، در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی اسلامی و نظامی و کمک به حفظ حکومت بشار اسد در سوریه، و حزب الله لبنان و حماس در فلسطین و دشمنی با کشور اسرائیل میکند. و در کنار اینها دزدی های میلیاردی که توسط سران و دست اندرکاران جمهوری اسلامی انجام میگیرد.


alireza farazmand.jpg - 76.53 Kb

علیرضا فرازمند میگوید که کشور ایران و آینده کودکان ایرانی با ادامه عمر حکومت جمهوری اسلامی کاملا تیره و تار و سیاه است. و یگانه راه رهاي مردم ایران از شر ستم و جنایت و سرکوبگری های جمهوری اسلامی، تغیر رژیم است. تغیر جمهوری اسلامی و داشتن حکومتی بر اساس سیستم انتخابات کاملا آزاد و دمکراسی میتواند آینده ایران را تضمین کند و کشور را در راه پیشرفت قراردهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید