کانادا با قاطعیت حق پناهندگی یک پناهنده دروغین را لغو کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 11 تیر 1394 ساعت 17:19

قابل توجه پناهندگان ایرانی که دائما به ایران سفر میکنند! پناهندگانی که در هنگام مصاحبه جمهوری اسلامی را حکومتی خونریز و جنایتکار و ضد انسان و آزادی و ضد زن معرفی کردند، و با چنین کیس و ادعاهاي موفق به قبولی پناهندگی، و در احق اقامت در کشورهای غربی گر را رفتند، اما از طرف دیگر پنهانی به سفارت ایران هم می روند و پاسپورت ایرانی هم می گیرند، و مخفیانه به ایران هم سفر می کنند! قابل توجه ایرانیانی که هم به شخصیت خودشان توهین و بی احترامی میکنند، و نیز برای حفظ منافع شخصی و خانوادگی پا بر تمام باور های انسانی شان گذاشتند، و همه شرافت زندگی شان را به خوشی در زندگی فروختند! پناهده سیاسی که به ایران در رفت و آمد است در واقع مهر تائید بر هیچ بودن و تن دادن به در یوزگی، و یک زندگی غیر انسانی و حیوانیست که نسبت به هموطنان در ظلم و ستم بی تفاوت می باشد. و مهر تائید بر جنایت و رژیم اسلامی حاکم است. پناهنده قلابی همچون مامورین چماقدار حکومت را می ماند که با رفتن به ایران از دیگر چماقداران حمایت میکند. و بقول زنده یاد غلامحسین ساعدی که بدرستی نظرش را در ارتباط با پناهنده سیاسی و پناهنده قلابی ابراز کرد:


Read more

 

ادامه مطلب...
 
مراد شیخی: نکات مهمی که لازم است پناهجویان ایرانی قبل از خروج از کشور رعایت کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 اردیبهشت 1394 ساعت 07:57

 

یکی از اشتباهات پناهجویان ایرانی در کشورهای خارجی نداشتن کیس قابل قبول  برای پذیرش پناهندگی است. منظور از کیس دلائلیست که پناهجو با بیان آن موفق به گرفتن قبولی و  پناهنده بودن خویش را اثبات میکند.

 

به شخصه در خارج از ایران با بسیاری از ایرانیان پرونده بسته پناهدگی برخورد کردم. و دلیل پرونده بسته شدن همه اینها این بود که بدون هماهنگی و یا مسئله اي که بتوانند وکیل را قانع کنند از ایران خارج شدند و ادعاهایشان دروغین تلقی شده است.

Read more

ادامه مطلب...
 
به مسیح علینژاد‌: برو این دام بر مرغ دگر نه که پاسخ کلوخ انداز را سنگ است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 07 اردیبهشت 1394 ساعت 20:15

 

زهی بی شرمی و وقاحت ٬ متن زیر بوی گند وزارت اطلاعات می دهد‌:

وطن یعنی مادرم، وطن یعنی خونه ام...  آقای روحانی من می خوام به خونه ام برگردم اگر نمی توانی مسیر این بازگشت را فراهم کنی پس شعار نده، دروغ نگو، وزارت خارجه ی شما گفت ایمیل بزنید برای بازگشت من ایمیل زدم، حتی پاسخ ایمیل مرا هم نداند، همه حرفم اینه شعار که می دهید این حق را هم بدهید که بگوییم پس چرا جواب نمی دهید... وقتی کمیته بازگشت تشکیل می دهید این حق را هم بدید که بگیم پس چرا جرات پاسخ دادن به ایمیل را ندارید، چرا با احساسات مردم تون بازی می کنید....

 

Read more

ادامه مطلب...
 
نروژ: لغو پناهندگی پناهندگان سیاسی که به داخل ایران سفر می کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 21 فروردین 1394 ساعت 07:44

دست آورد بزرگ تقاضای لغو پناهندگی سیاسی افرادی که به داخل کشوری که از آن گریخته اند سفر می کنند در نروژ بر تمامی پناهندگان سیاسی در تبعید مبارک باد ٬ می شود و می توان و باید این اعتراض را به تمامی کشورهای پناهنده پذیر تفهیم و قابل اجرا نمود.


متن خبر:


Read more

ادامه مطلب...
 
امیرحسین متقی، روزنامه نگار، سردبیر خبرگزاری ایسکانیوز، در سوئیس پناهنده شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 07 فروردین 1394 ساعت 09:46

 

یک روزنامه‌نگار ایرانی که برای پوشش مذاکرات هسته‌ای به لوزان رفته بود از سوئیس تقاضای پناهندگی کرد

 

امیرحسین متقی، از اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی و روزنامه‌نگاری که می‌گوید برای پوشش خبری مذاکرات هسته‌ای به لوزان اعزام شده بود از کشور سوئیس درخواست پناهندگی سیاسی کرد.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
ماجرای لغو اقامت پناهندگان در کانادا چیست؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 15 اسفند 1393 ساعت 07:49

پناهجويان بايد برای پناهنده شدن به دولت ميزبان ثابت کنند که به دلايل سياسی، دينی و مذهبی، عقيدتی و مانند آنها، با خطر زندان، شکنجه و در نهايت مرگ در کشور خود مواجه‌اند.

 

اما حالا دولت کانادا می‌گويد چطور می‌شود کسی با يک يا چند بهانه اين‌چنينی از اين کشور پناهندگی و اقامت گرفته باشد، اما پس از مدتی با تهيه پاسپورت زادگاهش، آزادانه به کشور خود رفت و آمد کند.

 

از نظر دولت محافظه‌کار کانادا، کسی که می‌گويد جانش در کشورش در خطر است، قاعدتا نمی‌تواند با امنيت به کشور خود برود و دوباره آزادانه به کانادا بازگردد؛ اين يعنی کاسه‌ای زير نيم کاسه است.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
فیلم سینماي برای یک لحظه آزادی / داستانی از پناهندگی ایرانی ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 17:56

برای یک لحظه آزادی فیلمی به کارگردانی و فیلمنامه نویسی آرش ریاحی، کارگردان ایرانی مقیم کشور اتریش است.

این فیلم محصول سال 2008 اتریش، ترکیه و فرانسه است و در سینماهای اتریش، فرانسه و آلمان نمایش داده شده و در بیش از 22 جشنواره ی جهانی تحسین شده است. ساخت این فیلم حدود پنج سال طول کشیده است. این فیلم فرار سه گروه از دگراندیشان ایرانی را ترسیم کرده که پس از پشت سر گذاشتن راه های سخت گذر کوهستانی، خود را به ترکیه رسانده و از آنجا به عنوان متقاضیان پناهندگی، راهی کشوری شوند که سازمان ملل برای آنها تعیین می کند.

Read more

ادامه مطلب...
 
مرگ یک پناهنده دیگر بنام «حمید خزایی»، (24 ساله)، در جزیره مانوس استرالیا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 12 شهریور 1393 ساعت 17:07

بر اساس گزارش پایگاه خبری استرالیایی نیوز در این نامه که در اول سپتامبر خطاب به سازمان خدمات پزشکی و بهداشت بین‌الملل نوشته شده آمده است: ما به عنوان کسانی که این نامه را امضا می‌کنیم شما را مسئول عواقب عدم درمان و بیماری‌های دوستانمان می‌دانیم.

Read more

ادامه مطلب...
 
مصاحبه با رامین «حمیدی پناهجوی»، سیاسی در کشور سوئد ـ ( مصاحبه کننده مراد شیخی مسئول سایت پناهندگان ایرانی ) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 15 تیر 1393 ساعت 11:36

مراد شیخی: لطفا خودتان را کمی معرفی کنید و خلاصه‌ای از مشکلات سیاسی‌ای که در ایران برای‌تان پیش آمده بگویید.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
به بهانه روز جهانی پناهندگان؛ آوارگان و پناهندگان آسیب‌پذیرتر از همیشه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 30 خرداد 1393 ساعت 18:38

توانا:۲۰ ژوئن توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل روز جهانی پناهندگان نامگذاری شده است. طبق آمار منتشر شده از سوی این نهاد بین‌المللی بیش از ۵۰ میلیون جمعیت انسانی تا پایان سال ۲۰۱۳  وادار به ترک محل زندگی‌شان شده‌اند؛ رقمی که طی بیست سال اخیر بی‌سابقه بوده و بعد از جنگ جهانی دوم به بالاترین میزان خود رسیده است. این آمار شش میلیون بیشتر از میزان آوارگان و پناهندگان تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی است.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
مراد شیخی: نقش جمهوری اسلامی ( تازی پرستی)، در پناهنده شدن ایرانیان به خارج کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 24 اردیبهشت 1394 ساعت 11:10

از سال 1357 که خمینی هندی زاده به کمک باند لمپنیسم چماقدار اسلامی به قدرت سیاسی ( اسلام سیاسی) رسید تا به هم اکنون ایران در رده عقب مانده ترین کشور در جا می زند، و هر ساله به تعداد پناهجویان ایرانی در کشور های خارجی افزوده میشود. تازی پرستان حاکم با ضرب تهدید و زندان و چماق و  اعدام می خواهند که قوانین تازیان را بر مردم تحمیل کنند اما مردم سالهاست که به قوانین تحمیلی ارتجاعی تازی پرستان نه گفته اند.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
ویدیو: پنج قسمت از گفتار "پروین محسنی" در باره پناهندگی و مهاجرت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 01 اردیبهشت 1394 ساعت 10:24

پروین محسنی، مشاور خانواده، مشاور امور پناهندگان و روان درمانگر هستم.

از سال ۱۹۹۹ در مراکز و سازمانهای دولتی کمک به پناهجویان مشغول بکارم و در این سالها، موقعیت انرا داشتم که به اقتضای شغلم، افراد از ملیت و نژاد گوناگون را در امور حقوقی، اجتماعی، خانوادگی و روحی همراهی کنم.

 

Read more

 

ادامه مطلب...
 
پیام یونسی‌پور، معاون سردبیر "ایران ورزشی" در اتریش تقاضای پناهندگی کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 10 فروردین 1394 ساعت 12:13

معاون سردبیر "ایران ورزشی" در کشور اتریش پناهنده شد

پیام یونسی‌پور، معاون سردبیر نشریه ایران ورزشی که به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای پوشش خبری دیدار ملی‌پوشان ایران با تیم ملی فوتبال شیلی به وین، پایتخت اتریش سفر کرده بود، از این کشور تقاضای پناهندگی کرده است.

Read more

ادامه مطلب...
 
ویدیو: سرنوشتی که در انتظار پناهندگان دروغین است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 06 فروردین 1394 ساعت 17:05

سرنوشتی که در انتظار پناهندگان دروغین است. با حضور دکتر حسن کیانزاد، جهانگیر لقایی و کوروش اعتمادی.

 

Read more

 

ادامه مطلب...
 
آلمان با سیل پناهجویان چگونه برخورد می کند؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 30 آذر 1393 ساعت 12:18

در سال ۲۰۰۸ میلادی حدود ۲۲۶ هزار نفر از اتحادیه اروپا تقاضای پناهندگی کردند. این تعداد سال گذشته دوبرابر شد.آلمان تاکنون یک سوم این پناهندگان را پذیرفته است. در سال ۲۰۱۴ دویست هزار نفر از این کشور تقاضای پناهندگی کردند. این میزان بیشترین تعداد تقاضای پناهندگی طی بیست سال گذشته است. اما آیا شهرهای مختلف آلمان آمادگی پذیرفتن این پناهجویان را دارند و می توانند با این وضعیت کنار بیایند؟

Read more

ادامه مطلب...
 
بهاالدین مرادی، قهرمان سابق کشتی جام باشگاه‌های آسیا و مربی کشتی کُردستان، پناهنده آلمان شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 01 مهر 1393 ساعت 18:55

 

فشارهای امنیتی مربی کشتی کُرد را مجبور به تقاضای پناهندگی از آلمان کرد

 

به گزارش آژانس کُردپا قهرمان سابق کشتی جام باشگاه‌های آسیا و مربی کشتی کُردستان به دلیل فشار نهادهای امنیتی مجبور به ترک ایران شد.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
کيستی چندگانه پناهندگان و مهاجران ـ ناهيد کشاورز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 16 تیر 1393 ساعت 09:24

مهاجرت و تبعيد ايرانيان به خارج از کشور در ۳۵ سال گذشته با دلايل و شرايط متفاوتی همراه بود. شرايط و علل مهاجرت ايرانيان نه تنها در وضعيت زيستی آنها تغييرات جدی ايجاد کرده است بلکه هويت‌های تازه‌ای را هم رو در روی آنها قرار داده است.

Read more

ادامه مطلب...
 
در حمایت از پناهنده سیاسی «رامین احمدی» و دختر او مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 09 تیر 1393 ساعت 12:42

رامین حمیدی، فعال سیاسی و صاحب کتابِ «جنایات و مکافاتِ اسلام در ایران» بیش از یک سال است که به همراهِ دختر ۱۲ ساله‌اش «رایا»، ساکن سوئد است. دولت سوئد در در ناباوری، با اقامت رامین حکم منفی داده است و گویا نمی‌دانند بازگشت رامین حمیدی به ایران، مصادف می‌شود با مرگِ قطعی او و شاید مرگِ غم‌انگیزِ رایا. نمی‌خواهیم و نمی‌گذاریم رامین و رایا همچون حمید حاجی‌زاده و پسر ۱۰ ساله‌اش کارون، در کشتارگاه ایران سلاخی شوند.

 

Read more

ادامه مطلب...
 
اقامت دائم برای دانشجویان مقطع دکترا ـ (پارلمان سوئد تصویب کرد) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 28 خرداد 1393 ساعت 17:58

سرانجام تلاشهای دانشجویان خارجی‌ دکترا در سوئد منجر به تصویب قانون اعطای اقامت دائم به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع دکترا و لیسننتیت شد. بر اساس قانونی‌ که امروز ۱۷ ماه ژوئن ۲۰۱۴ در پارلمان سوئد تصویب شد، دانشجویانی که در مقاطع دکترا و لیسنتیت شاغل به تحصیل هستند به شرط دارا بودن ۴ سال اقامت تحصیلی‌ در طول هفت سال گذشته میتوانند برای دریافت اقامت دائم درخواست خود را تسلیم اداره مهاجرت سوئد نمایند.

Read more

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 11