مراد شیخی: نقش جمهوری اسلامی ( تازی پرستی)، در پناهنده شدن ایرانیان به خارج کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
مقالات

از سال 1357 که خمینی هندی زاده به کمک باند لمپنیسم چماقدار اسلامی به قدرت سیاسی ( اسلام سیاسی) رسید تا به هم اکنون ایران در رده عقب مانده ترین کشور در جا می زند، و هر ساله به تعداد پناهجویان ایرانی در کشور های خارجی افزوده میشود. تازی پرستان حاکم با ضرب تهدید و زندان و چماق و  اعدام می خواهند که قوانین تازیان را بر مردم تحمیل کنند اما مردم سالهاست که به قوانین تحمیلی ارتجاعی تازی پرستان نه گفته اند.

 

41529_1272566502_2049213_n.jpg - 11.66 Kb

خمینی هندی زاده، در اثر جهالت مردم ایران، و بیسوادی روشنفکران دوره خود توانست بر گرده ملت ناآگاه و فریب خورده بر اثر دروغ گوئی های خمینی هندی زاده سوار شود و بوسیله فرهنگ اسلامی تازیان عقب مانده ترین قوانین و سنت های تازیان را به ضرب زندان، شکنجه، تیر باران و اعدام مخالفین بر ایرانیان تحمیل نماید. و در چنین فضای رعب و وحشت و جنایت و سرکوبگریست که چند میلیون ایرانی آزادیخواه بناچار راهی کشورهای خارجه میشوند و تقاضای پناهندگی میکنند.

 

جمهوری اسلامی ( حکومت فرهنگ  تازیان )، که رهبری آن را در گذشته خمینی هندی زاده تازی پرست، و هم اکنون نیز آخوند علی خامنه اي تازی پرست بر عهده دارد، هیچگونه احترامی به حقوق انسان ها، انسانیت، حقوق بشر، برابری، آزادی، آزادی بیان... و صدها موارد دیگر که مورد حمایت و تائید بشر امروز است نمی گذارد. خوند های تازی پرست مفت خور بیکار سربار مردم، آبرای زندگی ایرانیان بردگی و اطاعت محض از فرهنگ تازیان را میخواهند.و حقیقت تاریخ این است که  فرهنگ تازیان در صدر اسلام و تا به هم اکنون مدافع ارتجاعی ترین قوانین و سنت های  بشر در دوران جهالت است. فرهنگ تازیان تماماً مدافع بی حقوقی و نابرابری و جنایت و تروریسم است.


برای مردم آزادیخواه  ایران تحت حاکمیت مدافعین فرهنگ تازی پرستی، چماقدران و شکنجه گران و تیر خلاص زن های گماشته تازی پرست، حق داشتن یک زندگی آزاد و انسانی و دفاع از ابتدائی  ترین حقوق بشر ممنوع است. در چنین فضا و حاکمیتی سرکوبگر و جنایت های شرعیست که جوانان به تنگ آمده از ظلم و ستم منادیان فرهنگ تازی پرستی از کشور خارج میشوند و با مشکلات زیاد زندگی در کشورهای بیگانه را میذیرند، و پناهنده میشوند.


b.225.150.16777215.0.stories.eterazat.34122_138285299518715_100000117375574_410567_7455423_n.jpg - 7.19 Kb

 

مهمترین اصل در زندگی این دنیا و برای هر انسانی آزادی انسانی است. و اینکه بشر حق داشته باشد که خواسته شخصی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی... و هر مسئله دیگر را بدون هیچگونه تهدیدی ابراز کند. اما در حاکمیت روحانیت تازی پرستان مقیم ایران، مدافعین فرهنگ عقب مانده عربستانی محمد  تازی،  بیان هرگونه حقوق بشر و انسانیت ممنوع است. جمهوری اسلامی ( تازی پرستی)، سرخود اجازه دارد که با رجوع به شرعیات تازیان و قرآن ( تازی نامه)، در شخصی ترین امور زندگی ایرانیان در خیابان ها و حتی در منازل  دخالت کند.

 

در فرهنگ تازی پرستی که آخوند تازی پرست مبلغ آن است، حجاب به شکل تازیان عرب اجباریست. یا روسری و یا توسری. در فرهنگ تازی پرستی و قرآن (تازی نامه)، حقوق اجتماعی و شخصی زن ایرانی به عنوان یک برده و مطیع اوامر همسر است. زنان حق هیچگونه اعتراضی به سنت های ضد انسانی و نابرابر را ندارند. و این تنها یک نمونه از آنچه بر سر زنان ایرانی می آید، است. و بشکل کلی تر در ایران از زمانی که اسلام سیاسی ( تازی پرستی)، به قدرت نظامی دست پیدا کرد، زندگی مردم عملن تبدیل به یک جهنم واقعی شده است. و نکته تاسف آور دیگر اینکه تازی پرستان حاکم علی رغم اینکه در ایران زندگی میکنند دشمن تاریخ، ایرانیت،هویت ایرانی، هستند.

 

403258_168534869924260_155309611246786_246906_274534480_n.jpg - 9.60 Kb

 

هم اکنون در ایران تهدید از طرف رژیم تازی پرستان، سانسور، تروریسم اسلامی، ممنوعیت های اجتماعی،  بیکاری، اعتیاد، طلاق، دزدی، زندان، اعدام، دروغ، بی امیدی به زندگی امروز و آینده بیداد میکند.

 

و نکته آخر اینکه  در طی اینهمه سال به ایرانیان آزادیخواه و آزاد اندیش ثابت شده است که تا ساعتی که جمهوری اسلامی ( تازی پرستی)، حاکم باشد  داشتن یک زندگی همراه با آزادی و احترام به حقوق بشر ممکن نخواهد بود، و به این معنی که تازی پرستان مقیم ایران با ضرب چماق و جنایت چنین شکلی از زندگی را به مردم  نمی دهند. و وظیفه انسانی ما ایرانیان برای آینده سرزمینمان،  برای اینکه تکلیف خودمان را برای همیشه با فرهنگ ارتجاعی تازی پرستی معلوم نمائیم، برای آینده کودکانمان، و داشتن یک دنیانی بهتر و  زندگی انسانی، و یایان دادن به روند فرار اجباری و  پناهندگی به کشورهای بیگانه، هیچ چاره ای به غیر از مبارزه و رودر روي با نظام ستمگر تازی  پرستان حاکم را نداریم. برای رسیدن به آزادی  خون باید داد. این  راه تنها امر ممکن برای نجات ایران از شر تازی پرستان مقیم ایران، و پیشرفت کردن و داشتن یک  زندگی در خور شان  ما ایرانیان است.

 

مراد شیخی

 

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

14/05/21015