امرالله ابراهیمی: قاتل ده‌ها زن و مرد آزادۀ ایران‌زمین با نام‌های مختلف به خارج کشور تردد می‌کند

jasos-khaneh-300x169.jpg - 11.64 Kb

این جنایتکار ” حاج مجید فتحی‌نژاد “ نام دارد. * او فرماندهی یکی از خشن‌ترین تیم‌های عملیاتی “ضد شورش” را در تهران به عهده داشت که در اعتراضات خیابانی سال ۱۳۸۸۸ ده‌ها زن و مرد آزاده را به قتل رساند.


jasos-khaneh-300x169.jpg - 11.64 Kb

 

در تمامی حملات نظامی علیه سازمان مجاهدین خلق، چه در کشتار بیرحمانه اردوگاه اشرف و چه در لیبرتی، نقش فعال داشته و عامل مستقیم قتل ده‌ها و شاید هم صدها مبارز راه آزادی است.


majid-fathinejad.jpg - 43.24 Kb

 

این جنایتکار برای ارزیابی و دام انداختن سوژه‌هایی که توسط نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه‌های جمهوری شناسایی شده‌اند، به محل سکونت سوژه در خارج کشور سفر می کند تا طرح‌های آتی را تکمیل نماید.

***************
تمام عکسهای موجود از وی توسط بخش سایبری سپاه پاسداران جمع‌آوری شده تا شناسایی نشود.


متولد ۱۳۴۷۷ است و در شهرک محلاتی تهران که شهرک ویژه فرماندهان سپاه در مینی سیتی تهران است، زندگی می کند. وی همیشه مسلح می باشد.


مدت زیادی در سوریه بوده و الان هم رو پروژه نیروهای سوریه‌ای کار می‌کند ولی به بهانه‌های مختلف برای کارهای برون مرزی از کشور خارج می شود. مثلا برای برگرداندن و یا … خلبان احمدرضا خسروی، دوبار همراه با تیم تحت فرماندهی‌اش از کشور خارج شد.


ارتباط بسیار نزدیکی با فرماندهان سپاه دارد و اخیرا یک تیم سایبری برون مرزی را هدایت و فرماندهی می کند.


جنایتی که این فرد در حق مجروحین اعم از زنان و مردان مجاهد در “فروغ جاویدان” کرد، نازی‌های آلمانی هم نکرده بودند. بعد از آن بود که باند مافیایی- تروریستی سپاه پاسداران به جانی بودن او پی برد و ارتقاء درجه یافت.

***************
دو تن از ریزشی‌های سپاه پاسداران که از سرکردگان این باند مافیایی – تروریستی محسوب می شدند، ضمن تأئید تمامی موارد فوق، گواهی می دهند که شناسایی اکثر حملات نظامی که علیه گروه‌های مسلح کُردی صورت گرفته، توسط مزدور مجید فتحی‌نژاد و تیم تحت فرمانش انجام شده و شخص او در آن حملات نظامی هم شرکت مستقیم داشته است.


از ایرانیان آزاده و همچنین ریزشی‌های باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران تقاضا داریم که هر گونه اطلاعاتی از این فرد دارند را در اختیار گروه ضدجاسوسی آذرخش قرار دهند تا اقدام قانونی علیه این تروریست، در خارج کشور صورت گیرد.


دیدگاهتان را بنویسید