سعید فضل اولی، از پناهجویی در آلمان تا حضور در تیم ملی قایقرانی آلمان + لینگ مصاحبه و فایل صوتی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
اخبار - تازه ها
سعید فضل اولی دارنده مدال نقره قایقرانی بازی های آسیایی اینچئون که  آلمان شد تا تمریناتش را در این کشور ادامه دهد، اعلام پناهندگی کرد.
او به همراه علی آقا میرزایی در کایاک دو نفره پارو می زد و پس از ناکامی در قهرمانی جهان با قهر از اردوی تیم ملی رفت و راهی آلمان شد.
saeed f.jpg - 44.07 Kb
غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی درباره پناهندگی سعید فضل اولی گفت:موضوعی که در برخی رسانه ها درخصوص پناهنده شدن ملی پوش قایقرانی کشورمان در آلمان مطرح شده اشتباه است، زیرا وی عضو تیم ملی نبود. سعید فضل اولیپیش از این با صلاحدید اعضای فدراسیون و کادر فنی از تیم ملی کایاک کنار گذاشته شد.

وی گفت:این در حالی بود که وی اصرار داشت که در رسانه ها عنوان شود که از تیم ملی استعفا داده است، اما همه می دانند هیچ ورزشکاری نمی تواند از عضویت در تیم ملی استعفا دهد چراکه ملی پوشان خدمتگزاران ورزش کشورند و در زمره کارمندان قرار نمی گیرند که بتوانند استعفا دهند.

رئیس فدراسیون قایقرانی افزود:حدود یک ماه و نیم پیش شنیدم که وی به خارج از کشور سفر کرده اما هیچ کس نمی دانست مقصد فضل اولی کجاست اما اکنون خبرها حاکی از این است که وی در آلمان حضور دارد.
سعید فضل اولی در تیم ملی کایاک صاحب مدال نقره بازیهایی آسیایی اینچئون بوده است.
برای دریافت منبع اصلی خبر بر روی تیتر حبر کلیک کنید: